Przejdź do treści głównej

Migawki ze świata Blog podróżniczy

O nas

Dwa wariaty kochające podróże i fotografię 🙂 Uwielbiamy zwiedzać nowe miejsca, a także wracać do starych i odkrywać je na nowo.

Kinga

Mózg operacyjny, praktycznie codziennie sprawdza strony z tanimi biletami lotniczymi. Jeszcze nie wróci z jednej podróży, a już myśli nad następną. Nadworna farmaceutka zawsze pamiętająca, żeby w podróż zabrać wszystkie leki, które już nie raz się przydały.

Krystian

Ten od brudnej roboty. Dla dobrego zdjęcia nie raz skoczy z klifu. Zwykle taszczy więcej elektroniki na plecach niż ubrań i jedzenia. Strony ze zdjęciami śledzi codziennie i już nie może się doczekać, żeby wziąć aparat do ręki.

Razem chcemy zwiedzać świat! Na razie zobaczyliśmy tylko niewielką cześć, ale nasza podróżnicza lista marzeń jest długa. Czy uda się nam zobaczyć wszystkie te miejsca? Czas pokaże.

Bloga piszemy głównie dla siebie, ale cieszymy się, kiedy ktoś go czyta i pisze do nas z jakimiś pytaniami. Kiedyś, kiedy nie będziemy już w stanie podróżować, będziemy mogli wrócić do naszych zapisków i zdjęć i powspominać stare dobre czasy!

Widżety

  • Obserwuj nas na Instagramie!

Powrót do góry strony