Przejdź do treści głównej

Migawki ze świata Blog podróżniczy

Malezja – nasza wycieczka

Hej!

Jak w tytule – Malezja. Bardzo niedługo, bo już w tym tygodniu szykuje się nasza podróż do Malezji! Tak, tak, kolejny już, porządny urlop w tym roku:)

Razem z moją narzeczoną wylatujemy 17 sierpnia z Warszawy do Kuala Lumpur. W Malezji planujemy spędzić pełne 3 tygodnie.

Chcielibyśmy się tutaj pochwalić kilkoma postami z tej podróży oraz informacjami, które mamy nadzieje będą przydatne dla innych osób chcących odwiedzić ten kraj;)

Dlaczego Malezja?

Szukając miejsca, w które można byłoby pojechać w tym roku mieliśmy kilka pomysłów. Oprócz krajów azjatyckich takich jak Chiny, Indonezja, Tajlandia, Malezja, Filipiny, rozważaliśmy jeszcze Islandię. Finalnie padło na kontynuację naszej eksploracji krajów Azji. W zeszłym roku odwiedziliśmy razem ze znajomymi Gruzję. Nie owijając dużo w bawełnę – było super! Po wstępnych eliminacjach zostały 3 kraje – Tajlandia, Indonezja oraz Malezja. Tajlandię odrzuciliśmy ze względu nieciekawej sytuacji politycznej w tym kraju. Można było jechać, ale jakoś nie byliśmy specjalnie do tego przekonani. Dopiero zaczynamy nasze podróże po Azji. Czytaliśmy, że w Indonezji mogą być problemy z dogadaniem się. Kinga stwierdziła – jedźmy w tym roku do Malezji, będzie fajnie. No to… jedziemy!

Co dalej?

W kolejnych postach postaramy się opisać nasze przygotowania do podróży. A podczas podróży, na ile czas oraz WiFi pozwoli – napisać coś na blogu. Najwięcej pojawi się prawdopodobnie dopiero po powrocie. Będzie można wtedy wrzucić zdjęcia oraz filmy. I oczywiście pełną relację z podróży.

Zapraszamy do czytania!

A my już po podróży 😀

Krótka aktualizacja wpisu – wróciliśmy już do Polski. Pełną listę postów z Malezji możecie zobaczyć na tej stronie.

Komentarze

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Powiązane wpisy

Widżety

Powrót do góry strony