Przejdź do treści głównej

Migawki ze świata Blog podróżniczy

Zmiana nazwy bloga

Migawki ze świata – nowa nazwa bloga

Zmieniliśmy nazwę bloga! Teraz nasze przygody możecie śledzić na stronie https://migawkizeswiata.pl.

Nad naszą pierwszą nazwą bloga Epic Life Vision nigdy specjalnie się nie zastanawialiśmy. Kiedyś na potrzeby innego projektu kupiłem tą domenę i później postanowiłem wykorzystać ją jako nazwę bloga. Myślałem również, że będziemy też pisać posty po angielsku, żeby trafić do szerszego grona odbiorców. Jednak czas zweryfikował i ten pogląd 😉 Prowadzenie bloga to nie prosta sprawa, a przygotowanie postów trochę trwa. Nie mówiąc już o prowadzeniu bloga w dwóch językach. Dlatego postanowiliśmy zrezygnować z tego pomysłu i pisać tylko w naszym ojczystym języku.

Projekt nowego logaNowa nazwa musiała być zatem w języku polskim. Chcieliśmy, żeby kojarzyła się z podróżowaniem, a także fotografią. W czasie naszych wyjazdów robienie zdjęć stawało się coraz bardziej istotne (do tego stopnia, że jest to główny temat kłótni w czasie większości wyjazdów bo jeździmy z reguły tylko z jednym aparatem i są momenty kiedy musimy go sobie wyrywać z rąk :)) Dlatego kiedy postanowiliśmy zmienić nazwę wypisaliśmy wszystkie pomysły i wybór padł na Migawki ze świata. Nam fraza ta kojarzy się z tym co chcemy promować na blogu.

Co dalej?

Po kupieniu domeny i przygotowaniu nowej wersji logo, przenieśliśmy wszystko na nowy adres. Stary adres cały czas działa i automatycznie przekierowuje na https://migawkizeswiata.pl.

Dodatkowo planujemy jeszcze zmienić nieco szatę graficzną bloga i oczywiście opisać jeszcze trochę miejsc. A lista jest długa… Nowa Zelandia, Wietnam, Indonezja, Malezja po raz kolejny, Gruzja, Islandia. A później, kto wie 🙂

Komentarze

Powiązane wpisy

Widżety

Powrót do góry strony